طلا ایران تاریخ ایرانی فوتبال جام جهانی

طلا: ایران تاریخ ایرانی فوتبال جام جهانی جام جهانی مهدی مهدوی فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انجام سه کار در استقلال ، آخرین اوضاع حسینی، تیام، جپاروف و چشمی

مدیرعامل کلوب استقلال با تاکید بر اینکه حمله به معاون کلوب ناجوانمردانه است به تشریح اوضاع چند بازیکن جهت فصل آینده پرداخت و گفت: سه کار اساسی در استقلال انجام

انجام سه کار در استقلال ، آخرین اوضاع حسینی، تیام، جپاروف و چشمی

آخرین اوضاع حسینی، تیام، جپاروف و چشمی/ انجام سه کار در استقلال

عبارات مهم : بازیکن

مدیرعامل کلوب استقلال با تاکید بر اینکه حمله به معاون کلوب ناجوانمردانه است به تشریح اوضاع چند بازیکن جهت فصل آینده پرداخت و گفت: سه کار اساسی در استقلال انجام دادیم.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال در شرایطی خود را جهت حضور در هجدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر آماده می کند که انتقادات زیادی به عملکرد مسئولان این کلوب در فصل نقل و انتقالات وارد شده است و سیدرضا افتخاری به عنوان مدیرعامل در خط اول این انتقادات قرار دارد. وی در گفتگو با سایت کلوب استقلال به اتفاقات اخیر تصویر العمل نشان داده است.

انجام سه کار در استقلال ، آخرین اوضاع حسینی، تیام، جپاروف و چشمی

هواداران به شایعات توجه نکنند

از هواداران عزیز می خواهم تا مانند هر لحظه هوشیار باشند و به شایعاتی که از منبع مشخص جهت بر هم زدن آرامش کلوب منتشر می شود، توجه نکنند و اجازه دهند کلوب در آرامش به وظایف خود عمل کند. در هفته های اخیر شایعاتی مبنی بر استعفای مدیرعامل و جدایی تعدادی از بازیکنان یا جذب بازیکنان مصدوم مطرح شد که در این باره مواردی را جهت روشن شدن ذهن هواداران توضیح می دهم.

فقط یک قرارداد نهایی شده است است

مدیرعامل کلوب استقلال با تاکید بر اینکه حمله به معاون کلوب ناجوانمردانه است به تشریح اوضاع چند بازیکن جهت فصل آینده پرداخت و گفت: سه کار اساسی در استقلال انجام

تنها قرارداد ما با آقای دانشگر نهایی و اجرایی شده است است لیکن این قرارداد با تاییدیه معاونت پزشکی همراه بوده هست. دیگر قراردادها بعد از تایید کادر پزشکی اجرایی خواهد شد. البته آقای توفیقی با بازیکنان به توافق رسیده اند ولی اجرایی شدن هر قرارداد مشروط به تاییدیه پزشکی است.

حسینی قرارداد دارد و باید بماند

سیدرضا افتخاری در ادامه راجع به اوضاع مجید حسینی خاطر نشان کرد: ایشان با وکیل خود به کلوب مراجعه نمود و در خواست کرد تا اگر پیشنهاد خوبی داشت، ما با جدایی او موافقت کنیم. در پاسخ به درخواست ایشان به او اعلام کردیم که کلوب استقلال بیش از هر کلوب دیگری به حسینی نیاز دارد و به هیچ وجه موافق انتقال او نیست. بر اساس قرارداد نیز ایشان یک سال دیگر باید در استقلال حضور داشته باشند و با ما قرارداد دارند.

وضعیت جپاروف و تیام

انجام سه کار در استقلال ، آخرین اوضاع حسینی، تیام، جپاروف و چشمی

افتخاری راجع به شرایط جپاروف و تیام خاطر نشان کرد: در چند روز اخیر کلوب پیگیری مورد نیاز را جهت قرارداد این دو بازیکن انجام داده هست. بنا به درخواست مدیر برنامه این دو بازیکن، به دنبال فراهم کردن پیش قرارداد آنها هستیم و در صورت پرداخت، بازیکنان جهت اضافه شدن به اردوی تیم، به ترکیه سفر می کنند.

چشمی به هیچ تیمی نخواهد رفت

افتخاری در ادامه صحبت های خود راجع به روزبه چشمی عنوان کرد: امروز با مدیربرنامه های روزبه چشمی صحبت کردم. ایشان گفتند آقای چشمی جهت مرخصی به قطر رفته و فردا به کشور عزیزمان ایران باز می گردد. او به ما گفت روزبه با توجه به اینکه با استقلال قرارداد دارد و خودش هم به تیم استقلال علاقه دارد، بنابر این تا آخر قراردادش با استقلال به هیچ تیمی نخواهد رفت.

مدیرعامل کلوب استقلال با تاکید بر اینکه حمله به معاون کلوب ناجوانمردانه است به تشریح اوضاع چند بازیکن جهت فصل آینده پرداخت و گفت: سه کار اساسی در استقلال انجام

مذاکرات محرمانه است

در خبر های قبلی به هواداران عزیز اعلام نمودم که مذاکرات با بازیکنان کاملا محرمانه است و در صورت نهایی شدن به اطلاع همه خواهد رسید و باز هم تکرار می کنیم به شایعات توجه نکنید. کلوب شبانه روز پیگیری عقد قراردادهای تازه با بازیکنان مد نظر کلوب هست. خوشبختانه در امسال بازیکنان خوب و آینده دار با قرارداد بلند مدت جذب کلوب شدند تا استقلال همچنان آکادمی بازیکن سازی خود را فعال نگه دارد و بازیکنانی مانند آنهایی که اکنون جهت هواداران از اهمیت بالایی برخوردار هستند، پرورش و به فوتبال معرفی کند.

انجام سه کار در استقلال ، آخرین اوضاع حسینی، تیام، جپاروف و چشمی

سه کار عمده و اساسی انجام دادیم

جوانگرایی در تیم بزرگسالان، تقویت تیم های پایه و پرداخت بدهی های کلوب که در خصوص عنوان بدهی ها به زودی کلوب لیست تمام پرداختی ها که از ده سال قبل طلب داشتند را جهت اطلاع هواداران اعلام می کند.

هشدار به آتش بیاران معرکه

ادامه صحبت های مدیرعامل استقلال با هشدار به افرادی بود که قصد لطمه زدن به آرامش هواداران را داشتند؛ افتخاری در ادامه تصریح کرد: افرادی که این روزها آتش بیار معرکه شدند و جهت مایوس کردن هواداران تمام توان خود را بسیج کردند بدانند که سال قبل نیز این فعل را انجام دادند و نتیجه آنها نهایی درخشان جهت تیم بود و بهتر است امسال این کار را تکرار نکنند. بخش عمده پرسشها کلوب به خود آنها باز می گردد که در حال حاضر کلوب را به چالش کشیده و ما باید درآمد خود را صرف بدهی های آنها کنیم که جهت ما یادگار باقی مانده است.

حمله به توفیقی ناجوانمردانه است

هیات مدیره کلوب استقلال با قدرت به کار خود ادامه می دهد و اینگونه تحرکات در رسانه ها و اینترنت خللی در اراده ما وارد نخواهد کرد. آنهایی که منافعشان این روزها به خطر افتاده با هماهنگی بعضی دلالان محترم به معاونت ورزشی کلوب استقلال، آقای توفیقی ناجوانمردانه حمله می کنند. در صورتیکه ایشان حافظ منافع کلوب است و اجازه نمی دهد که از نام بزرگ کلوب استقلال و احساسات هواداران سو استفاده شود. بنابر این هواداران عزیز فریب افرادی که می خواهند از کلوب سو استفاده کنند را نخورند. من شاهد بودم که ایشان به صورت شبانه روزی و تا پاسی از شب در حال انجام مذاکره و انعقاد قرارداد بود و کلیه بازیکنان نیز از سوی ایشان با درخواست سرمربی جذب شدند.

به حرف دیگران گوش ندهید!

افتخاری در آخر گفت: نشانه مدیریت کلوب حفظ و تقویت تیم هست. بنابر این در این امر مهم از هواداران انتظار داریم از تیم استقلال حمایت کنند و به سخنان افرادی که میلیاردها ریال جهت کلوب بدهی گذاشتند، توجه نکنند و اجازه ندهند با احساسات پاک آنان بازی شود.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | افتخاری | قرارداد | استقلال | بازیکنان | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz